Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 591 g |
| Cikkszám | 102257#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
