Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 280 g |
| Cikkszám | 105451#HA#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
