Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 196 g |
| Cikkszám | 105024#SR#E0120 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
