Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 95 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Súly | 1426 g |
| Cikkszám | 103294#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
