Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Zumpfe Klára és Demjén Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 52 g |
| Cikkszám | 104772#SR#E0099 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
