Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Jurcsák László |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 1511 g |
| Cikkszám | 103004#SR#E0169 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
