Termék jellemzők
| Gyártó | Hüttl Tivadar Porcelángyárának |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 180 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 334 g |
| Cikkszám | 105616#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
