Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 20 g |
| Cikkszám | 105406#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
