Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 22 g |
| Cikkszám | 104775#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
