Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Súly | 80 g |
| Cikkszám | 104719#G1#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
