Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, lepattanások. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 130 g |
| Cikkszám | 104472#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
