Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a kulacs száján repedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 157 g |
| Cikkszám | 105046#HA#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
