Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 117 g |
| Cikkszám | 105187#HA#E0400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
