Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Izsépy Margit |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Cikkszám | 106008#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
