Termék jellemzők
| Gyártó | Schaubach Kunst Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 823 g |
| Cikkszám | 105391#HA#E0425 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
