Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 210 mm |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 450 mm |
| Súly | 1505 g |
| Cikkszám | 105210#HA#E1250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
