Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, fedelén lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 210 g |
| Cikkszám | 104603#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
