Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Sinkó András |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 310 mm |
| Súly | 1625 g |
| Cikkszám | 105769#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
