Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 51 g |
| Cikkszám | 103660#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
