Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 75 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 5 mm |
| Súly | 70 g |
| Cikkszám | 105084#HA#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
