Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Balogh Béla |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 129 g |
| Cikkszám | 102145#SR#E0089 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2021. 05. 18.
-
Tibor
A figura pont olyan, mint a képeken, hibátlan darab, gyorsan megkaptam.
