Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 927 g |
| Cikkszám | 103008#SR#E0027 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
