Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Súly | 145 g |
| Cikkszám | 104611#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
