Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Jonathan Adler |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 537 g |
| Cikkszám | 105178#HA#E0105 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
