Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Yrjö Liipola |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 170 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 2753 g |
| Cikkszám | 105596#HA#E1500 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
