Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 290 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 1436 g |
| Cikkszám | 105148#HA#E0135 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
