Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, talapzatának egyik sarka ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 166 g |
| Cikkszám | 103358#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
