Termék jellemzők
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Súly | 2009 g |
| Cikkszám | 105695#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
