Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, festése erősen kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 155 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 222 g |
| Cikkszám | 105188#HA#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
