Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Sinkó András |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 82 g |
| Cikkszám | 102382#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
