Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 71 g |
| Cikkszám | 104725#SR#E0017 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
