Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 456 g |
| Cikkszám | 105400#HA#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
