Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Tervező | Valerij Albul |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Magasság | 175 mm |
| Cikkszám | 104274#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
