Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 59 g |
| Cikkszám | 104300#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
