Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Tervező | Jaroslav Ježek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, szarvai és farka múzeumi restaurátor által javítottak. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 219 g |
| Cikkszám | 105129#HA#E0140 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
