Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 1205 g |
| Cikkszám | 104689#SR#E0085 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
