Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Tervező | Ambrózy Sándor |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súly | 2420 g |
| Cikkszám | 105510#HA#E0650 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
