Termék jellemzők
| Gyártó | Lippelsdorf Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 1523 g |
| Cikkszám | 105843#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
