Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 504 g |
| Cikkszám | 104598#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
