Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 932 g |
| Cikkszám | 105815#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
