Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Török János |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 215 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 478 g |
| Cikkszám | 105105#HA#E0120 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
