Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, az egyik poháron repedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 843 g |
| Cikkszám | 102755#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
