Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, fülénél javított. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 614 g |
| Cikkszám | 102740#HA#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
