Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 323 g |
| Cikkszám | 105259#HA#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
