Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 38 g |
| Cikkszám | 105251#HA#E0007 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
