Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 1038 g |
| Cikkszám | 102869#SR#E0022 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
