Termék jellemzők
| Gyártó | Iparművészeti Vállalat |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a nyakánál ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 112 g |
| Cikkszám | 105464#HA#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
