Termék jellemzők
| Gyártó | Jie Gantofta Kerámiagyár |
| Tervező | Mait Örn |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 86 g |
| Cikkszám | 104388#SR#E0055 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
