Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 35 g |
| Cikkszám | 103650#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
