Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 410 g |
| Cikkszám | 104379#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
